menu

O nas

Nasza cukiernia powstała po kilku latach zbieranych doświadczeń przy pracy z Parami Młodymi, które przy naszej pomocy organizowały swój wymarzony dzień ślubu. Łącząc osoby z pasją do słodkości ze zdobytym przez nas doświadczeniem postanowiliśmy stworzyć miejsce, które spełni oczekiwania Gości odnośnie słodyczy o których latami rozmawialiśmy z Parami Młodymi.

Wiedząc, że nie tylko smak ale i wygląd muszą iść razem w parze, bazując na naturalnych składnikach, w oparciu o sprawdzone receptury tworzymy słodkie kreacje tortów zarówno weselnych jak i okazjonalnych. Dla naszych cukierników nie ma rzeczy niemożliwych.. spełniamy wszystkie słodkie marzenia. Dbamy o każdy detal dekoracji wierząc, że przede wszystkim smak ale i wygląd tworzy słodkie wspomnienia aby na długo pozostać w pamięci naszych Gości.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych cukierników, którzy od wielu lat tworzą przepyszne słodkości zachwycające naszych Gości. Tworzymy od serca, stale poszukując nowych, niezwykłych smaków, które będą zaskoczą nawet największego smakosza.

Cukiernia Trzy Róże powstała z pasji...

...do słodkości, którą pielęgnujemy od lat bazując na tradycyjnych recepturach. Tworzymy torty weselne, które sprawiają, że ten niezwykły dzień w życiu dostarcza dodatkowo słodkich wspomnień.

Nasze ciasta, babeczki, makaroniki oraz inne desery stanowią dopełnienie tej szczególnej chwili, tworząc kompozycję smaków jako piękne tło do najważniejszego w życiu dnia.

zdjęcie filiżanki
Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.